Nasza pralnia garniturów w całkowicie bezpieczny sposób przeprowadzi proces odplamiania, prania, suszenia i ponownego kształtowania tkanin. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności potrzebne do bezpiecznego prania garniturów, marynarek i żakietów.

dopasowany garnitur
dopasowany garnitur mobile

Czyszczenie garnituru cena: pranie marynarki 36zł, pranie spodni 29zł.
Ceny zawierają prasowanie. Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

Czyszczenie garnituru cena: pranie marynarki 36zł, pranie spodni 29zł.

Ceny zawierają prasowanie.

Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

Zawsze indywidualnie dobieramy środki czyszczące oraz odpowiednią metodę prania. Starannie analizując tkaniny potrafimy znaleźć idealne rozwiązanie, które łączy w sobie najwyższą skuteczność z możliwie najdelikatniejszą metodą działania. Dzięki temu Twoje ubrania dłużej będą cieszyć się nienagannym wyglądem.

Dlaczego pranie garnituru warto oddać profesjonalistom?

Wszystkie garnitury powinny być czyszczone w wyjątkowo delikatny sposób. Zdecydowana większość powinna też być prana na sucho. Spowodowane jest to przede wszystkim rodzajem zastosowanych materiałów, dla których pranie w domowej pralce i przy użyciu zwykłego proszku może nie skończyć się dobrze. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego ryzyka, zgłoś się do nas. Odpowiednio traktowany garnitur nie wymaga częstego prania co z kolei, nie narazi Cię na nadmierne koszty – tym samym, pranie w profesjonalnej pralni przestaje być problemem.

W Pralni Diamentowa korzystamy z najbezpieczniejszej technologii, która łączy w sobie wysoką skuteczność czyszczenia i delikatność dla tkanin. Bazując na fachowej wiedzy, posiadanym doświadczeniu oraz nowoczesnym zapleczu technicznym, bez problemu poradzimy sobie z  zabrudzeniami każdego rodzaju materiału. Zapewniamy, że odebrany od nas garnitur wróci w nienagannym stanie i będzie przyjemnie pachniał.

Bezpieczna technologia

Skuteczność czyszczenia

Delikatność dla tkanin

Fachowa wiedza

Dobrze skrojony garnitur jest ponadczasowym wyznacznikiem stylu i elegancji. Idealnie sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych jak i wizytowych. Bez względu na to czy zakładasz go na co dzień do pracy, czy tylko kilka razy w roku na specjalne okazje, warto zadbać o odpowiednie czyszczenie garnituru. Wykonane przez profesjonalistów, zagwarantuje bezpieczeństwo ubrania, pozwoli na dłużej zachować jego nienaganny wygląd i sprawi, że garnitur będzie wyglądał jak nowy.

uprany garnitur

Czy czyszczenie garnituru w domu jest bezpieczne?

Zdecydowana większość garniturów wymaga profesjonalnego czyszczenia, wykorzystującego techniki i środki niedostępne w domowych warunkach. Można jednak odpowiednio dbać o garnitur i dzięki temu sprawić, że pranie nie będzie potrzebne tak często. Poniżej kilka najistotniejszych wskazówek:

Do zawieszenia garnituru zawsze używaj specjalnego wieszaka z szerokimi ramionami. To zapobiegnie odkształceniom wyprofilowanych poduszek.

Po zdjęciu garnituru wygładź go szczotką z miękkiego, naturalnego włosia. Takie przeczesanie pozwoli usunąć ewentualne zanieczyszczenia i odpowiednio ułożyć włókna tkaniny.

Odwieszając garnitur do szafy zadbaj o to, aby miał on wystarczająco dużo miejsca. Ubranie włożone „na ścisk” może wymagać częstszego prasowania.

Jeśli chcesz wyprasować powstałe zagniecenia, rób to przez bawełnianą ściereczkę. Delikatna tkanina po bezpośrednim kontakcie z gorącym żelazkiem zacznie się świecić. Tego uszkodzenia nie da się cofnąć.

Spodnie składaj zawsze zgodnie z zaprasowanymi kantami i w tej formie odwieszaj do szafy. Złożone w inny sposób będą mieć zagniecenia, które trudno zniwelować.

Kiedy jedziesz samochodem, pamiętaj, żeby nie siedzieć w marynarce. Zdejmij ją i zawieś na specjalnym wieszaku lub oparciu fotela.

Przewożąc garnitur spakuj go w specjalny pokrowiec i zawieś na wieszaku. Dzięki dodatkowej ochronie zmniejszasz ryzyko powstania zagnieceń i przypadkowych zabrudzeń.

Regularnie odświeżaj i wietrz swój garnitur. Do odświeżenia w domowych warunkach wystarczy zawieszenie go w łazience podczas kąpieli i pozostawienie w wilgotnym pomieszczeniu na ok. godzinę. Żeby z kolei garnitur odpowiednio wywietrzyć wystarczy zawiesić go na balkonie lub w pobliżu otwartego okna.

Pralnia garniturów nr 1 w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.