Nasza pralnia garniturów w całkowicie bezpieczny sposób przeprowadzi proces odplamiania, prania, suszenia i ponownego kształtowania tkanin. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności potrzebne do bezpiecznego prania garniturów, marynarek i żakietów. Zawsze indywidualnie dobieramy środki czyszczące oraz odpowiednią metodę prania. Starannie analizując tkaniny potrafimy znaleźć idealne rozwiązanie, które łączy w sobie najwyższą skuteczność z możliwie najdelikatniejszą metodą działania. Dzięki temu Twoje ubrania dłużej będą cieszyć się nienagannym wyglądem.

 

Czyszczenie garnituru cena: pranie marynarki 28zł, pranie spodni 25zł. Ceny zawierają prasowanie. Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

 

pranie garniturówDobrze skrojony garnitur jest ponadczasowym wyznacznikiem stylu i elegancji. Idealnie sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych jak i wizytowych. Bez względu na to czy zakładasz go na co dzień do pracy, czy tylko kilka razy w roku na specjalne okazje, warto zadbać o odpowiednie czyszczenie garnituru. Wykonane przez profesjonalistów, zagwarantuje bezpieczeństwo ubrania, pozwoli na dłużej zachować jego nienaganny wygląd i sprawi, że garnitur będzie wyglądał jak nowy.

 

Dlaczego pranie garnituru warto oddać profesjonalistom?

Wszystkie garnitury powinny być czyszczone w wyjątkowo delikatny sposób. Zdecydowana większość powinna też być prana na sucho. Spowodowane jest to przede wszystkim rodzajem zastosowanych materiałów, dla których pranie w domowej pralce i przy użyciu zwykłego proszku może nie skończyć się dobrze. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego ryzyka, zgłoś się do nas. Odpowiednio traktowany garnitur nie wymaga częstego prania co z kolei, nie narazi Cię na nadmierne koszty – tym samym, pranie w profesjonalnej pralni przestaje być problemem.

W Pralni Diamentowa korzystamy z najbezpieczniejszej technologii, która łączy w sobie wysoką skuteczność czyszczenia i delikatność dla tkanin. Bazując na fachowej wiedzy, posiadanym doświadczeniu oraz nowoczesnym zapleczu technicznym, bez problemu poradzimy sobie z  zabrudzeniami każdego rodzaju materiału. Zapewniamy, że odebrany od nas garnitur wróci w nienagannym stanie i będzie przyjemnie pachniał.

 

Czy czyszczenie garnituru w domu jest bezpieczne?

pralnia garniturówZdecydowana większość garniturów wymaga profesjonalnego czyszczenia, wykorzystującego techniki i środki niedostępne w domowych warunkach. Można jednak odpowiednio dbać o garnitur i dzięki temu sprawić, że pranie nie będzie potrzebne tak często. Poniżej kilka najistotniejszych wskazówek:

  • Do zawieszenia garnituru zawsze używaj specjalnego wieszaka z szerokimi ramionami. To zapobiegnie odkształceniom wyprofilowanych poduszek.
  • Po zdjęciu garnituru wygładź go szczotką z miękkiego, naturalnego włosia. Takie przeczesanie pozwoli usunąć ewentualne zanieczyszczenia i odpowiednio ułożyć włókna tkaniny.
  • Odwieszając garnitur do szafy zadbaj o to, aby miał on wystarczająco dużo miejsca. Ubranie włożone „na ścisk” może wymagać częstszego prasowania.
  • Jeśli chcesz wyprasować powstałe zagniecenia, rób to przez bawełnianą ściereczkę. Delikatna tkanina po bezpośrednim kontakcie z gorącym żelazkiem zacznie się świecić. Tego uszkodzenia nie da się cofnąć.
  • Spodnie składaj zawsze zgodnie z zaprasowanymi kantami i w tej formie odwieszaj do szafy. Złożone w inny sposób będą mieć zagniecenia, które trudno zniwelować.
  • Kiedy jedziesz samochodem, pamiętaj, żeby nie siedzieć w marynarce. Zdejmij ją i zawieś na specjalnym wieszaku lub oparciu fotela.
  • Przewożąc garnitur spakuj go w specjalny pokrowiec i zawieś na wieszaku. Dzięki dodatkowej ochronie zmniejszasz ryzyko powstania zagnieceń i przypadkowych zabrudzeń.
  • Regularnie odświeżaj i wietrz swój garnitur. Do odświeżenia w domowych warunkach wystarczy zawieszenie go w łazience podczas kąpieli i pozostawienie w wilgotnym pomieszczeniu na ok. godzinę. Żeby z kolei garnitur odpowiednio wywietrzyć wystarczy zawiesić go na balkonie lub w pobliżu otwartego okna.

Pralnia garniturów nr 1 w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.