W Pralni Diamentowa korzystamy z najnowocześniejszej technologii pralniczej, która idealnie sprawdza się w przypadku odzieży wymagającej specjalnego traktowania. Łączy ona w sobie wysoką skuteczność usuwania plam z delikatnością dla materiałów, pozwalając im na dłużej zachować nienaganny wygląd.

Pranie kurtki skórzanej cena: 70zł.
W tej samej cenie upierzemy też kurtki zamszowe.
Płaszcze skórzane lub zamszowe pierzemy za 80zł, a spodnie i spódnice za 40zł.
Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

Pranie kurtki skórzanej cena: 70zł.
W tej samej cenie upierzemy też kurtki zamszowe.
Płaszcze skórzane lub zamszowe pierzemy za 80zł, a spodnie i spódnice za 40zł.
Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

pranie kurtki skórzanej

W całkowicie bezpieczny sposób przeprowadzimy proces odplamiania, prania, suszenia i ponownego kształtowania tkanin.  Czyścimy zarówno skóry licowane jak i zamszowe. Szybko i bezpiecznie odświeżymy każdą odzież skórzaną: kurtki, kamizelki, spodnie, kombinezony.

Kurtka skórzana jest ponadczasowa, zawsze wygląda dobrze, a odpowiednio traktowana będzie służyć przez wiele lat. Bez względu na to czy jest elementem Twoich codziennych stylizacji, czy zakładasz ją tylko na specjalne okazje, czasami warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie kurtki skórzanej. Dzięki temu zabiegowi zniwelowane zostaną ślady znoszenia, a odzież odzyska świetny wygląd.

Dlaczego pranie kurtki skórzanej warto zlecić profesjonalistom?

Producenci odzieży skórzanej umieszczają na metkach bardzo ogólne informacje dotyczące prania. Powodem tego jest fakt, że każdy element odzieży łączy w sobie różne rodzaje materiałów, a każdy z nich wymaga innej pielęgnacji. Z tego powodu usunięcie zabrudzeń z odzieży skórzanej w domowych warunkach jest problematyczne. Dodatkowo nieumiejętnie przeprowadzone może spowodować uszkodzenia materiału.

Zdarzają się też zabrudzenia i uszkodzenia, które naprawić mogą wyłącznie specjaliści. Mowa tu przede wszystkim o: łuszczącym się kołnierzyku, blaknięciu materiału i silnych zabrudzeniach, które usunąć mogą tylko profesjonalne środki.

Czy czyszczenie kurtki skórzanej w domu jest bezpieczne?

Wyroby skórzane znane są ze swojej wysokiej trwałości. Jednak żeby zachowały nienaganny wygląd przez wiele lat trzeba o nie odpowiednio dbać.

Konieczne jest usuwanie nawet najmniejszych zabrudzeń. Warto też robić to jak najszybciej, aby plamy nie zdążyły wejść głębiej w strukturę ubrania. Jeśli decydujemy się na domowe usunięcie plam, pamiętajmy o stosowaniu specjalnie przeznaczonych do tego preparatów i wypróbowaniu ich na małym i niewidocznym fragmencie ubrania.

Najbezpieczniej będzie jednak skorzystać z usług profesjonalnej pralni, która zagwarantuje, że ubranie będzie wyglądać świetnie. Żeby nie narażać się na utratę ulubionego ubrania, zleć pranie kurtki skórzanej nam.

Serdecznie zapraszamy!