Suknie ślubne to często skomplikowane kreacje ozdobione delikatnymi elementami. Ich pranie może być wymagające, dlatego przy wyborze pralni warto kierować się jej doświadczeniem i wiedzą, a nie odległością od domu. W Pralni Diamentowa wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom i oferujemy wysyłkowe pranie sukni ślubnej – wypełnij FORMULARZ ZAMÓWIENIA.

Jak skorzystać z pralni wysyłkowej?

KROK 1: SPAKUJ SUKNIĘ.

Suknię włożoną w pokrowiec* najlepiej spakować w folię i karton (o regularnych kształtach), tak aby zabezpieczyć ją przed zamoczeniem w transporcie.

* pokrowiec stanowi dodatkową ochronę. Jeśli go nie posiadasz zapakuj suknię w samą folię i karton.

KROK 2: WYBIERZ DATĘ ODBIORU PACZKI.

Informacje uzupełnij w formularzu zamówienia na dole strony. Wybierz konkretny dzień i godziny, w których chcesz, żeby kurier odebrał paczkę.

KROK 3: PRZEKAŻ PACZKĘ KURIEROWI.

Kurier będzie miał ze sobą etykietę. Nic nie musisz drukować. Przesyłki w obie strony są ubezpieczone na kwotę 5 tys. zł.

KROK 4: ZAAKCEPTUJ KOSZTY PRANIA.

Pranie sukni ślubnej to koszt w przedziale 200-300 zł + 30zł kosztów wysyłki. Zawsze przed upraniem sukni dzwonimy z konkretną wyceną usługi.

KROK 5: ODBIERZ PACZKĘ Z SUKNIĄ.

Paczkę z upraną suknią wysyłamy za pobraniem. Kurierowi możesz zapłacić gotówką lub kartą.

Suknia ślubna (prosta) – 200zł
Suknia ślubna (do 4 warstw) – 250zł
Suknia ślubna (powyżej 4 warstw) – 280zł
Suknia ślubna z trenem – 300zł

Przed rozpoczęciem prania zadzwonimy do Ciebie, aby potwierdzić dokładny koszt prania.

Łączny koszt wysyłki w obie strony to 30zł.

Za pranie sukni oraz przesyłkę zapłacisz przy odbiorze paczki z upraną suknią. Kurierowi możesz zapłacić gotówką lub kartą.

Cały proces z wysyłką w obie strony zamknie się w siedmiu dniach. Sam proces prania to 2, maksymalnie 3 dni. Jeśli zależy Ci na czasie, poinformuj nas o tym telefonicznie (798-789-880) przed złożeniem zamówienia. Zastanowimy się o ile możemy w danym momencie przyspieszyć ten proces i poinformujemy Cię, kiedy suknia mogłaby być dostarczona do Ciebie z powrotem. Ten przyspieszony proces nie zwiększa ceny usługi.

Wymiary maksymalne: 90 cm długość / 50 cm szerokość / 40 cm wysokość. Waga maksymalna: 10 kg. Kształt: regularny, prostopadłościan.

Formularz zamówienia

  Wysyłkowe pranie sukni ślubnej. Dlaczego warto wysłać suknię do nas?

  Twoja suknia będzie u nas bezpieczna. Mamy duże doświadczenie, pozwalające nam dobrać najdelikatniejszą metodę, która skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami.

  • Współpracujemy z krawcową, która odpruwa lub odkleja delikatne ozdoby i mocuje je z powrotem po praniu.
  • Do odplamiania wykorzystujemy pistolet ultradźwiękowy, który w 100% bezpieczny sposób poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami każdej tkaniny: koronki, mikado, tafty, tiulu, satyny, szyfonu, organy, i innych.
  • Korzystamy z delikatnych środków piorących dedykowanych do ślubnych kreacji, które zapobiegają zżółknięciu materiału.

  Bez względu na to czy planujesz zachować suknię na pamiątkę, czy chcesz ją odsprzedać – czyszczenie jest konieczne. Najlepiej powierzyć je profesjonalistom, którzy w bezpieczny sposób sprawią, że suknia będzie wyglądać jak nowa i nawet po szalonym weselu i sesji zdjęciowej odzyska swój pierwotny blask.

  Nasza pralnia mieści się w Lublinie. Jeśli suknię możesz dostarczyć do nas osobiście to przejdź tutaj: Pranie Sukni Ślubnej.