Czyścimy kreacje proste, jak i bogato zdobione kryształkami i brokatem. Szybko i bezpiecznie odświeżymy każdą tkaninę: koronki, mikado, organa, tafta, tiul, satyna, szyfon i inne.

Pranie sukni ślubnej cena:
Suknia ślubna (prosta) – 200zł
Suknia ślubna (do 4 warstw) – 250zł
Suknia ślubna (powyżej 4 warstw) – 280zł
Suknia ślubna z trenem – 300zł

Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

Pranie sukni ślubnej cena:
Suknia ślubna (prosta) – 200zł
Suknia ślubna (do 4 warstw) – 250zł
Suknia ślubna (powyżej 4 warstw) – 280zł
Suknia ślubna z trenem – 300zł

Jeśli chcesz obniżyć cenę usług sprawdź PROMOCJE.

W Pralni Diamentowa korzystamy z najbezpieczniejszej technologii, która łączy w sobie wysoką skuteczność czyszczenia i delikatność dla tkanin. W 100% bezpieczny sposób przeprowadzimy cały proces odplamiania, prania, suszenia i ponownego kształtowania tkanin.

Dlaczego pranie sukni ślubnej warto zlecić nam?

Wyjątkowość sukni ślubnej to nie tylko kwestie sentymentalne, ale także niepowtarzalna konstrukcja, użyte materiały, czy wyszukane i delikatne dodatki, których nie spotykamy w codziennych ubraniach. To one sprawiają, że pranie sukni w domowych warunkach jest czasochłonne i ryzykowne: tkaniny mogą się zniszczyć, a ozdobne aplikacje odpaść. Na koniec suknię trzeba jeszcze wyprasować, a to zadanie także nie należy do najprostszych. Aby oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, zgłoś się do nas.

Suknia ślubna to wyjątkowy element garderoby, który towarzyszy Pannie Młodej w jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Bez względu na to czy chcesz zachować ją na pamiątkę, czy planujesz odsprzedać – czyszczenie sukni ślubnej jest konieczne. Najlepiej jest powierzyć je profesjonalistom, którzy w bezpieczny i sprawdzony sposób sprawią, że suknia będzie wyglądać jak nowa i nawet po najbardziej szalonym weselu i sesji zdjęciowej odzyska swój pierwotny blask.

Kiedy zlecić czyszczenie sukni ślubnej?

O odświeżeniu sukni warto pomyśleć jak najszybciej, ponieważ wszelkie zabrudzenia z czasem się utrwalają i są trudniejsze do usunięcia. Jednak jeśli długo zwlekałaś – nie martw się. Pistolet ultradźwiękowy, którego używamy do odplamiania, pewnie i bezpiecznie poradzi sobie także z trudnymi plamami.

Pralnia sukien ślubnych nr 1 w Lublinie

Pralnia Diamentowa jest miejscem, w którym używamy wyłącznie najnowszych technologii pralniczych, delikatnych narzędzi i bezpiecznych dla środowiska środków czyszczących. To w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem sprawia, że decydując się na pranie sukni u nas masz pewność zadowolenia z wykonanej usługi. Zawsze dobieramy sposób czyszczenia do rodzaju tkaniny i zastosowanych ozdób, dzięki czemu każda powierzona nam kreacja ślubna wygląda jak nowa i zachowuje idealny wygląd na długo.

Jeśli nie możesz dostarczyć do nas sukni osobiście – sprawdź naszą ofertę prania sukni ślubnej z wysyłką.

Serdecznie zapraszamy!