Dzięki nam zaoszczędzisz sporo czasu  i nie musisz myśleć o żmudnym obowiązku, jakim jest prasowanie. Przynieś swoje koszule do nas, a my zajmiemy się resztą.

prasowanie koszul
prasowanie koszul

Prasowanie koszul cena: 15zł.
Pełny cennik dostępny tutaj.

Prasowanie koszul cena: 15zł.
Pełny cennik dostępny tutaj.

Idealnie wyprasowana koszula jest świetnym uzupełnieniem eleganckiego stroju. Bez względu na to czy zakładasz ją do pracy, na rodzinną uroczystość lub spotkanie biznesowe, podkreśli charakter Twojej stylizacji.

Z jednej strony prasowanie jest koniecznością, z drugiej jest niewiele osób, którym kojarzy się ono z przyjemnością.

Trudno się dziwić, bo to czynność, której należy poświęcić sporo czasu, wymaga opanowania pewnych umiejętności technicznych i manualnych.

W Pralni Diamentowa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzamy do oferty nową usługę czyli prasowanie koszul. Możesz przynieść do nas już wypraną i wysuszoną koszulę, a my zadbamy o to, żeby wróciła do Ciebie bez żadnych zagnieceń.

Dlaczego prasowanie koszul warto zlecić profesjonalistom?

Jakość wyprasowania w dużej mierze zależy od wykorzystanego sprzętu i jego ustawień. Ma to znaczenie już na etapie prania i suszenia. Koszule nie powinny być upchnięte w bębnie pralki, ani zbyt mocno odwirowane.

Trzeba dopilnować też tego, aby nie zostały przesuszone. Decydując się na usługę samego prasowania warto dopilnować tych punków. Oddając nam koszulę do prania nie trzeba się niczym martwić.

Jednak największą zaletą profesjonalnego prasowania, której nie da się odwzorować w domowych warunkach jest profesjonalny stół do prasowania wyposażony w ciężkie żelazka parowe. Sprawiają one, że prasowanie koszul jest dokładniejsze i zajmuje mniej czasu. Dodatkową zaletą korzystania z takiego sprzętu jest pozbycie się roztoczy i innych popularnych alergenów.

W Pralni Diamentowa dokładamy do tego jeszcze doświadczenie i fakt, że naprawdę lubimy prasować. Każdej koszuli poświęcamy odpowiednią ilość czasu i prasujemy ją ręcznie. Dzięki temu na bieżąco możemy sprawdzić czy nie ma żadnych zabrudzeń pozostałych po praniu i ewentualne uwagi zgłosić to klientowi.

Dodatkowo na koniec przeprowadzamy kontrolę jakości, aby mieć pewność, że efekt idealnie wyprasowanej koszuli został osiągnięty.

Serdecznie zapraszamy!